- 3R 7
- 3М 57
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1155- ALLOID BUILDING TOOLS 1010
- ALLOID PRO 37
- APP 43
- AREON 316
- ATAS 1
- AVTOMAX 5
- BAT GALAXY 6
- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 146- DR.MARCUS 111
- DURACELL 6
- ELEGANT 2
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 16
- GYEON 2
HANSHANS 456- HEALER 1
- HELPIX 24
- HENSTRONG 3
HICHIC 263- IRON HAND 12
- LF BROS 12
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 3
- Polfill 1
PULSOPULSO 392- ROODER 13
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 7
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 120- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 4
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1023
VOINVOIN 539- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 107
Магазин
Ніж-скальпель для вирізання зі змінними лезами, сталь SK5 (14 шт)
339 ₴| Вага | 0,294 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,11 × 0,24 × 0,03 см |
Ніж пластик/гума з висувним сегментним лезом SK5 18мм Alloid Pro
99 ₴| Вага | 0,15 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,225 × 0,035 × 0,035 см |
| Країна походження | Китай |
| Вес ВГХ | 0,15 |
Ніж пластик/гума з висувним сегментним лезом SK5 9мм Alloid Pro
74 ₴| Вага | 0,2 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,25 × 0,035 × 0,035 см |
| Країна походження | Китай |
Ніж пластик/гума з висувним сегмент лезом 18мм (3шт) Alloid
89 ₴| Вага | 0,138 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,092 × 0,23 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Ніж алюмінієвий з висувним сегмент. лезом 18мм (6шт) прогумований Alloid
189 ₴| Вага | 0,15 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,17 × 0,045 × 0,02 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | алюміній, гума, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип леза | сегментні |
| Комплектація | ніж, 6 лез |
Alloid. Ніж для мінеральної вати та пінополістиролу, 280мм
189 ₴| Вага | 0,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,32 × 0,025 × 0,32 см |
| Країна походження | Китай |
Шкребок Alloid Pro 100 мм з лезами SK7, 5 шт у комплекті
137 ₴| Вага | 0,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,35 × 0,07 × 0,07 см |
| Країна походження | Китай |
Шкребок Alloid Pro 40 мм з лезами SK5, 5 шт у комплекті
149 ₴| Вага | 0,45 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,4 × 0,07 × 0,07 см |
| Країна походження | Китай |
Ніж будівельний Alloid Pro, сегментне лезо SK5 18 мм, посилений корпус, 3 леза
139 ₴| Вага | 0,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,3 × 0,045 × 0,045 см |
| Країна походження | Китай |
Alloid Pro. Леза сегментні 18 мм SK5, пластиковий пенал 5 шт
| Вага | 0,055 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,06 × 0,185 × 0,013 см |
| Країна походження | Китай |
Ніж-скальпель Alloid НА-1825 зі змінними лезами SK5, 6 шт
| Вага | 0,13 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,19 × 0,045 × 0,02 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | пластик, сталь SK5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | пенал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Комплектація | ніж, леза, пенал |
Ніж алюмінієвий з гвинтовим фіксатором і висувним сегментним лезом 18мм, прогумований Alloid
159 ₴| Вага | 0,13 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,22 × 0,08 × 0,03 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | алюміній, гума, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип леза | сегментні |
Ніж алюмінієвий з висувним трапецеподібним лезом (5шт) прогумований Alloid
179 ₴| Вага | 0,13 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,22 × 0,08 × 0,03 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | алюміній, гума, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Тип леза | трапецеподібні |
| Комплектація | ніж, 5 лез |
Леза сегментні 18 мм, пластиковий пенал 10 шт Alloid
26 ₴| Вага | 0,078 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | карбонова сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | пенал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | леза |
| Кількість предметів | 10 предметів |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип леза | сегментні |
| Комплектація | леза, пенал |
Ніж пластик/гума з висувним сегмент лезом 18мм Alloid
59 ₴| Вага | 0,104 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | пластик, гума, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип леза | сегментні |
| Комплектація | ніж |
Ніж пластиковий з гвинтовим фіксатором з висувним сегмент лезом 18мм Alloid
59 ₴| Вага | 0,096 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | пластик, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип леза | сегментні |
| Комплектація | ніж |
Ніж пластиковий посилений з висувним сегмент лезом 18мм Alloid
42 ₴| Вага | 0,083 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | пластик, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип леза | сегментні |
| Комплектація | ніж |
Ніж пластиковий з висувним сегмент лезом 18мм Alloid
15 ₴| Вага | 0,033 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | пластик, сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | ніж |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип леза | сегментні |
| Комплектація | ніж |
Ніж пластик/гума з гвинтовим фіксатором з висувним сегмент лезом 18мм Alloid
55 ₴| Вага | 0,088 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,08 × 0,215 × 0,03 см |
| Країна походження | Китай |
Леза сегментні 9 мм, пластиковий пенал 10 шт Alloid
18 ₴| Вага | 0,22 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,016 × 0,011 × 0,002 см |
| Країна походження | Китай |