- 3R 7
- 3М 57
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1155- ALLOID BUILDING TOOLS 1010
- ALLOID PRO 37
- APP 43
- AREON 316
- ATAS 1
- AVTOMAX 5
- BAT GALAXY 6
- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 146- DR.MARCUS 111
- DURACELL 6
- ELEGANT 2
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 16
- GYEON 2
HANSHANS 456- HEALER 1
- HELPIX 24
- HENSTRONG 3
HICHIC 263- IRON HAND 12
- LF BROS 12
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 3
- Polfill 1
PULSOPULSO 392- ROODER 13
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 7
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 120- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 4
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1023
VOINVOIN 539- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 107
Магазин
Alloid Pro. Круг відрізний для металу 41 14А 230 2,0 22,23мм
| Вага | 0,23 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,23 × 0,23 × 0,02 см |
| Країна походження | Китай |
Круг шліфувальний на липучці 125 мм, зерно 400 (10 шт.) Alloid
| Вага | 0,064 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,18 × 0,03 × 0,18 см |
| Країна походження | Китай |
Круг пелюстковий торцевий 125 мм, зерно 280 Alloid, T27
| Вага | 0,095 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,12 × 0,02 × 0,12 см |
| Країна походження | Китай |
Сітка абразивна 105х280мм, зерно 400, 10шт Alloid
55 ₴| Вага | 0,014 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,031 × 0,046 × 0,033 см |
| Країна походження | Китай |
Сітка абразивна 105х280мм, зерно 320, 10шт Alloid
55 ₴| Вага | 0,011 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,024 × 0,056 × 0,052 см |
| Країна походження | Китай |
Сітка абразивна 105х280мм, зерно 240, 10шт Alloid
55 ₴| Вага | 0,014 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,031 × 0,046 × 0,033 см |
| Країна походження | Китай |
Сітка абразивна 105х280мм, зерно 80, 10шт Alloid
55 ₴| Вага | 0,021 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,031 × 0,046 × 0,033 см |
| Країна походження | Китай |
Сітка абразивна 105х280мм, зерно 40, 10шт Alloid
55 ₴| Вага | 0,046 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,031 × 0,046 × 0,033 см |
| Країна походження | Китай |
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 75*1,0*10
12 ₴| Вага | 0,01 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,075 × 0,022 см |
| Країна походження | Китай |
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 150 2,0 22,23
| Вага | 0,01 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,15 × 0,15 × 0,022 см |
| Країна походження | Китай |
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 125 2,0 22,23
| Вага | 0,009 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,022 см |
| Країна походження | Китай |
Круг шліфувальний на липучці 125 мм, зерно 40, (10 шт.) Alloid
| Вага | 0,012 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,035 см |
| Країна походження | Китай |
Круг зачисний “корал”з тримачем для дриля 100мм (фіолетовий), Alloid
109 ₴| Вага | 0,012 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,1 × 0,1 × 0,012 см |
| Країна походження | Китай |
Круг зачисний “корал”з тримачем для дриля 100мм (синій), Alloid
115 ₴| Вага | 0,012 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,1 × 0,1 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Круг зачисний “корал”з тримачем для дриля 50мм (чорний), Alloid
75 ₴| Вага | 0,007 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,05 × 0,05 × 0,012 см |
| Країна походження | Китай |
Круг зачисний “корал” 125мм х 22,2мм середньої жорсткост (помаранчевий), Alloid
189 ₴| Вага | 0,004 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,022 см |
| Країна походження | Китай |
Круг пелюстковий торцевий цирконієвий 125 мм, зерно 80 Alloid, T27
| Вага | 0,008 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,014 см |
| Країна походження | Китай |
Круг пелюстковий торцевий цирконієвий 125 мм, зерно 60 Alloid, T27
| Вага | 0,008 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,014 см |
| Країна походження | Китай |
Круг пелюстковий торцевий цирконієвий 125 мм, зерно 36 Alloid, T27
| Вага | 0,009 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,014 см |
| Країна походження | Китай |
Круг зачисний Alloid Корал жорсткий 125×22,2 мм, фіолетовий
175 ₴| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,13 × 0,13 × 0,025 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Максимальна швидкість обертів | 18 мм |
| Тип круга | зачисний “корал” |
| Посадковий діаметр | 22,23 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Розмір зерна | P46 |
| Торгова марка | Alloid |
| Максимальна швидкість обертання | 7600 об/хв |
| Тип | круг |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пакет |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | метал, спінений синтетичний абразив |