- 3R 7
- 3М 57
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1155- ALLOID BUILDING TOOLS 1010
- ALLOID PRO 37
- APP 43
- AREON 316
- ATAS 1
- AVTOMAX 5
- BAT GALAXY 6
- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 146- DR.MARCUS 111
- DURACELL 6
- ELEGANT 2
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 16
- GYEON 2
HANSHANS 456- HEALER 1
- HELPIX 24
- HENSTRONG 3
HICHIC 263- IRON HAND 12
- LF BROS 12
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 3
- Polfill 1
PULSOPULSO 392- ROODER 13
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 7
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 120- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 4
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1023
VOINVOIN 539- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 107
Магазин
Стрічка шліфувальна нескінченна 75х533мм, зерно 40, 10шт Alloid
| Вага | 0,414 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,21 × 0,07 × 0,08 см |
| Країна походження | Китай |
Наждачний папір на паперовій основі, 115мм х 10м, зерно 240, Alloid
139 ₴| Вага | 0,014 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,037 × 0,037 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Наждачний папір на паперовій основі, 115мм х 10м, зерно 180, Alloid
139 ₴| Вага | 0,014 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,037 × 0,037 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Наждачний папір на паперовій основі, 115мм х 10м, зерно 150, Alloid
139 ₴| Вага | 0,015 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,039 × 0,039 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Наждачний папір на паперовій основі, 115мм х 10м, зерно 120, Alloid
139 ₴| Вага | 0,018 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,041 × 0,041 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Наждачний папір на паперовій основі, 115мм х 10м, зерно 80, Alloid
139 ₴| Вага | 0,023 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,049 × 0,049 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Наждачний папір на паперовій основі, 115мм х 10м, зерно 60, Alloid
139 ₴| Вага | 0,026 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,052 × 0,052 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Наждачний папір на паперовій основі, 115мм х 10м, зерно 40, Alloid
139 ₴| Вага | 0,026 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,052 × 0,052 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Круг шліфувальний на липучці 125 мм, зерно 240, (10 шт.) Alloid
| Вага | 0,009 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Круг шліфувальний на липучці 125 мм, зерно 220, (10 шт.) Alloid
| Вага | 0,009 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Круг шліфувальний на липучці 125 мм, зерно 180, (10 шт.) Alloid
| Вага | 0,009 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,025 см |
| Країна походження | Китай |
Круг пелюстковий торцевий цирконієвий 125 мм, зерно 150 Alloid, T27
| Вага | 0,008 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,014 см |
| Країна походження | Китай |
Круг пелюстковий торцевий цирконієвий 125 мм, зерно 120 Alloid, T27
| Вага | 0,009 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,014 см |
| Країна походження | Китай |
Круг пелюстковий торцевий цирконієвий 125 мм, зерно 100 Alloid, T27
| Вага | 0,009 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,125 × 0,125 × 0,014 см |
| Країна походження | Китай |
Круг шліфувальний на липучці 125 мм, зерно 180 (10 шт.) Alloid
| Вага | 0,07 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | тканина основа, оксид алюмінію |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | круг |
| Кількість предметів | 10 предметів |
| Максимальна швидкість обертання | 12200 об/хв |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір зерна | 180 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Тип круга | шліфувальний на липучці |
Пістолет для герметика (алюмінієва туба) 600мл CG-05107 380мм Alloid
290 ₴| Вага | 0,792 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пістолет для герметика |
| Розмір | 380 мм |
| Особливість | алюмінієва туба |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Об`єм | 600 мл |
Пістолет для герметика CG-05105 225мм Alloid
163 ₴| Вага | 0,428 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,32 × 0,2 × 0,055 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пістолет для герметика |
| Розмір | 225 мм |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
Пістолет для герметика CG-05102-2 225мм Alloid
104 ₴| Вага | 0,26 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,05 × 0,33 × 0,165 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пістолет для герметика |
| Розмір | 225 мм |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
Пістолет для герметика (алюмінієва туба) 300мл CG-05108 225мм Alloid
265 ₴| Вага | 0,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пістолет для герметика |
| Розмір | 225 мм |
| Особливість | алюмінієва туба |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Об`єм | 300 мл |
Пістолет для герметика Alloid CG-05102, металевий, 225 мм
| Вага | 0,26 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,33 × 0,16 × 0,055 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пістолет для герметика |
| Розмір | 225 мм |