- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 173
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 5
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Магазин
Торцева головка глибока 3/4″ 6-г, 30 мм (6300М30) HANS
669 ₴| Вага | 0,472 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,04 × 0,04 × 0,09 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | шестигранні |
| Розмір головки | 30 мм |
| Квадрат | 3/4″ |
Торцева головка глибока 3/4″ 6-г, 22 мм (6300М22) HANS
554 ₴| Вага | 0,373 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,037 × 0,037 × 0,09 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | шестигранні |
| Розмір головки | 22 мм |
| Квадрат | 3/4″ |
Торцева головка глибока 3/4″ 6-г, 27 мм (6300М27) HANS
571 ₴| Вага | 0,472 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,04 × 0,04 × 0,09 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | шестигранні |
| Розмір головки | 27 мм |
| Квадрат | 3/4″ |
Торцева головка глибока 3/4″ 6-г, 24 мм (6300М24) HANS
571 ₴| Вага | 0,39 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,037 × 0,037 × 0,09 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | шестигранні |
| Розмір головки | 24 мм |
| Квадрат | 3/4″ |
Торцева головка глибока 3/4″ 6-г, 36 мм (6300М36) HANS
758 ₴| Вага | 0,688 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,095 × 0,07 × 0,07 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | шестигранні |
| Розмір головки | 36 мм |
| Квадрат | 3/4″ |
Торцева головка глибока 3/4″ 6-г, 32 мм (6300М32) HANS
687 ₴| Вага | 0,484 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,043 × 0,043 × 0,09 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | шестигранні |
| Розмір головки | 32 мм |
| Квадрат | 3/4″ |
Торцева головка глибока 3/4″ 6-г, 21 мм (6300М21) HANS
554 ₴| Вага | 0,36 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,035 × 0,035 × 0,09 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | шестигранні |
| Розмір головки | 21 мм |
| Квадрат | 3/4″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 22 мм (4302M22) HANS
203 ₴| Вага | 0,192 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,03 × 0,03 × 0,075 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 22 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 18 мм (4302M18) HANS
| Вага | 0,13 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,025 × 0,025 × 0,075 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 18 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
| Вес ВГХ | 0,13 |
| Длина ВГХ | 0,025 |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 15 мм (4302M15) HANS
150 ₴| Вага | 0,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,02 × 0,02 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 15 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 14 мм (4302M14) HANS
158 ₴| Вага | 0,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,02 × 0,02 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 14 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 13 мм (4302M13) HANS
158 ₴| Вага | 0,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,021 × 0,021 × 0,075 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 13 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 12 мм (4302M12) HANS
142 ₴| Вага | 0,105 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,02 × 0,02 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 12 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 10 мм (4302M10) HANS
142 ₴| Вага | 0,105 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,02 × 0,02 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 10 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 32 мм (4302M32) HANS
405 ₴| Вага | 0,37 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,043 × 0,043 × 0,075 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 32 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 24 мм (4302M24) HANS
220 ₴| Вага | 0,23 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,033 × 0,033 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 24 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 19 мм (4302M19) HANS
177 ₴| Вага | 0,17 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,025 × 0,025 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 19 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торц головка глибока 1/2″ 12-г 36 мм (4302M36) HANS
730 ₴| Вага | 0,39 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,075 × 0,047 × 0,047 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 36 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 30 мм (4302M30) HANS
386 ₴| Вага | 0,33 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,04 × 0,04 × 0,075 см |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2″ |
| Розмір головки | 30 мм |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Тип | головка глибока |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | HANS |
| Довжина | 30мм |
Торцева головка глибока 1/2″ 12-г 16 мм (4302M16) HANS
150 ₴| Вага | 0,15 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,023 × 0,023 × 0,075 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | головка глибока |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 16 мм |
| Квадрат | 1/2″ |