- 3R 7
- 3М 57
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1155- ALLOID BUILDING TOOLS 1010
- ALLOID PRO 37
- APP 43
- AREON 316
- ATAS 1
- AVTOMAX 5
- BAT GALAXY 6
- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 146- DR.MARCUS 111
- DURACELL 6
- ELEGANT 2
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 16
- GYEON 2
HANSHANS 456- HEALER 1
- HELPIX 24
- HENSTRONG 3
HICHIC 263- IRON HAND 12
- LF BROS 12
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 3
- Polfill 1
PULSOPULSO 392- ROODER 13
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 7
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 120- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 4
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1023
VOINVOIN 539- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 107
Магазин
Віброізоляція Vibrex Black Label 2 мм, 500×700 мм, бутил Extreme-S, КМП 0,35
180 ₴| Бренд | Vibrex |
|---|---|
| Серія | Black Label (бізнес-клас) |
| Тип матеріалу | Вібродемпфуючий (віброізоляція) |
| Розміри листа | 500×700 мм |
| Загальна товщина | 2,0 мм |
| Товщина фольги | 100 мкм |
| Основа | Бутил-каучукова мастика Extreme-S |
| Коефіцієнт механічних втрат (КМП) | 0,35 |
| Маса листа | 1,2 кг |
| Площа листа | 0,35 м² |
| Необхідність нагріву | Не потрібна |
| Адгезія до металу/пластику | +34% vs Master |
| Зниження шуму | до 2,5 рази у комплексі |
| Гарантія матеріалу | 15 років |
| Робочий діапазон температур | -40°C … +80°C |
| Країна виробник | Україна |
Віброізоляція MULTISOFT 700*500 6 мм
280 ₴| Вага | 0,86 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,5 × 0,7 × 0,006 см |
| Країна походження | Україна |
Шумовіброізоляція СТК MULTIMAT PRO 5,5 мм, 700×500 мм, 4 шари, до 32 дБ
429 ₴| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,5 × 0,7 × 0,005 см |
| Бренд | ACOUSTICS |
| Серія | MULTIMAT PRO |
| Тип матеріалу | Комбінований (вібро + шумо + теплоізоляція) |
| Розміри листа | 700×500 мм |
| Загальна товщина | 5,5 мм |
| Шар 1 (верх) | Алюмінієва фольга (теплоізоляція) |
| Шар 2 | Звукотеплоізоляційний спінений каучук — 3 мм |
| Шар 3 | Акустична мембрана бутилкаучук — 1,5 мм |
| Шар 4 (клей) | Клейовий полімерний шар — 1,2 мм |
| Маса листа | 1,67 кг |
| Площа листа | 0,35 м² |
| Звукоізоляція | до 32 дБ |
| Необхідність нагріву | Не потрібна |
| Стійкість до вологи | Так |
| Стійкість до температур | Так (висока) |
| Кількість листів в упаковці | 7 шт. (2,45 м²) |
| Країна виробник | Україна |
Шумопоглинаючий матеріал СAIMAN 800*500*8 (650 г/м2)
139 ₴| Вага | 0,23 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,5 × 0,8 × 0,004 см |
| Країна походження | Україна |
| Країна походження | Україна |
|---|
| Країна походження | Україна |
|---|
Протитуманні фари DLAA JP-141 для Jeep Compass 2017+, H8 12V 35W, з проводкою
| Вага | 1,25 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Оригинал ліва | K68353533AA |
| Оригинал права | K68353533AA |
| Накладка на допфару ліва | K5UP97RXFAB |
| Накладка на допфару права | K5UP96RXFAB |
Протитуманні фари DLAA Jeep Renegade 2015–2018, JP-242, H8, 12 В, 35 Вт, Chrome
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Оригинал ліва | 68256470AA |
| Оригинал права | 68256470AA |
| Накладка на допфару ліва | 5XB32XS9AA |
| Накладка на допфару права | 5XB28XS9AA |
Біта для викрутки ударна ,шліц 10мм (L-35мм) (012-4M10) HANS
| Вага | 0,015 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,01 × 0,01 × 0,035 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість предметів | 6 |
| Тип | біти |
| Довжина биті | 35 мм |
| Розмір біти | 10 мм |
Біта 30мм шестигранна 5мм (063-3М05) HANS
266 ₴| Вага | 0,01 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,01 × 0,01 × 0,03 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість предметів | 5 |
| Тип | біти |
| Довжина биті | 30 мм |
| Розмір біти | 5 мм |
Головка з бітою Philips, РН3, 1/4″ L=32 мм (2022PH3) HANS
36 ₴| Вага | 0,015 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,032 × 0,012 × 0,033 см |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір біти | PH3 |
| Довжина биті | 32 мм |
| Тип | біти |
| Кількість предметів | 10 |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | HANS |
| Довжина | 32мм |
Головка з бітою шліцьова, 7 мм,1/4″ L=32 мм (2021M07) HANS
50 ₴| Вага | 0,016 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,032 × 0,012 × 0,033 см |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір біти | 7 мм |
| Довжина биті | 32 мм |
| Тип | біти |
| Кількість предметів | 10 |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | HANS |
| Довжина | 32мм |
Біта для викрутки ударна PH4 (L-80мм) (022-8PH4) HANS
286 ₴| Вага | 0,035 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,01 × 0,01 × 0,08 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість предметів | 6 |
| Тип | біти |
| Довжина биті | 80 мм |
| Розмір біти | PH4 |
Біта для викрутки ударна ,шліц 8мм (L-35мм) (012-4M08) HANS
183 ₴| Вага | 0,015 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,01 × 0,01 × 0,035 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість предметів | 6 |
| Тип | біти |
| Довжина биті | 35 мм |
| Розмір біти | 8 мм |
Біта 80 мм шестигранна 12 мм (063-7М05) HANS
530 ₴| Вага | 0,03 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,012 × 0,012 × 0,075 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість предметів | 5 |
| Тип | біти |
| Довжина биті | 80 мм |
| Розмір біти | 12 мм |
Біта 80 мм шестигранна 10мм (063-7М05) HANS
397 ₴| Вага | 0,027 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,01 × 0,01 × 0,08 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість предметів | 5 |
| Тип | біти |
| Довжина биті | 80 мм |
| Розмір біти | 10 мм |
Біта 80ммTORX T55 (043-7Т55) HANS
397 ₴| Вага | 0,025 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,01 × 0,01 × 0,08 см |
| Торгова марка | HANS |
| Країна походження | Тайвань, провінція Китаю |
| Матеріал | сталь S2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість предметів | 5 |
| Тип | біти |
| Довжина биті | 80 мм |
| Розмір біти | T55 |