Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Статус товару
Магазин
Чохол на кермо Штурмовик Ш-203064/4 BK/RD, штучна шкіра, чорний, M (37–39 см)
| Вага | 0,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | ШТУРМОВИК |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний/червоний |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Чохол-оплетка на кермо Штурмовик Ш-203064/1 BK/BK еко-шкіра M (37–39 см)
| Вага | 0,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | ШТУРМОВИК |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Пакування | пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,38 × 0,38 × 0,03 см |
| Торгова марка | ШТУРМОВИК |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо Ш-163026/4 BK/BK M
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Торгова марка | ШТУРМОВИК |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний/дерево |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо Штурмовик Ш-163027/1 BK/BK, розмір M, 37–39 см
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Торгова марка | ШТУРМОВИК |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний/дерево |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,38 × 0,38 × 0,03 см |
| Торгова марка | ШТУРМОВИК |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний/червоний |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLOD-19P009 BK L чорн./БО
430 ₴| Вага | 0,64 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | L (діаметр керма 39-41 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний/червоний |
| Розмір чохла | L (діаметр керма 39-41 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLOD-F95 BK/PRL M чорн./пурпур./БО
650 ₴| Вага | 0,8 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | мех |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLOD-F95 BK/GY М чорн./сір. /БО
650 ₴| Вага | 0,8 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | мех |
| Колір чохла | чорний/сірий |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
259 ₴
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | S (діаметр керма 35-37 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLU-2408003 M чорний/БО
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,38 × 0,38 × 0,04 см |
Чохол на кермо VLOD-HC15 BK L чорний/БО
| Вага | 0,8 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | L (діаметр керма 39-41 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,4 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний/синій |
| Розмір чохла | S (діаметр керма 35-37 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний/синій |
| Розмір чохла | S (діаметр керма 35-37 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLU-2310001 L чорний/БО
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,4 × 0,4 × 0,035 см |
Чохол на кермо VLU-2402001 L чорний/БО
| Вага | 0,44 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,4 × 0,4 × 0,04 см |
Чохол на кермо Vitol R 1210004 BK розмір XL, хутро штучне, чорний, діаметр 41–43 см
| Вага | 0,506 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,43 × 0,43 × 0,04 см |
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучне хутро |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | XL (діаметр керма 41-43 см) |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLOD-W171 Bk L чорний/БО
380 ₴| Вага | 0,816 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,405 × 0,405 × 0,04 см |
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | L (діаметр керма 39-41 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLOD-NPUC980 BK L чорний/БО/ один шов
400 ₴| Вага | 0,8 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | штучна шкіра |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | L (діаметр керма 39-41 см) |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Один поперечний шов | є |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |