- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Магазин
Засіб захисту кузова APP U300 2в1 від ударів каміння, сірий, 1 л
529 ₴| Вага | 0,562 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,027 × 0,007 × 0,007 см |
| Країна походження | Китай |
Мастило мідне APP SM 1100, 400 мл, аерозоль
| Вага | 0,43 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Фарба аерозольна термостійка APP L650*C Black Spray, чорна, 400 мл
| Вага | 0,37 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,07 × 0,07 × 0,19 см |
| Країна походження | Китай |
Антисиліконова добавка APP Anti Silikon для фарб і лаків, 0,25 л
| Вага | 0,3 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Герметик поліуретановий APP PU 50, чорний, саше 600 мл
| Вага | 0,65 кг |
|---|
Ґрунт реагуючий APP 1K Haftgrund wash primer, червоно-коричневий, 1 л
| Вага | 1,1 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Смола поліефірна для ламінування APP Polylam з затверджувачем, 1 кг
690 ₴| Вага | 1,1 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Антикорозійний консервант для порожнин APP Movil F400 Profil, прозорий, 1 л
| Вага | 1,05 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Polfill Шпатлівка фінішна Polfill з зат. 1,8kg
| Країна походження | Китай |
|---|
Polfill Антигравій під пістолет, 200, білий, 1.8kg
| Вага | 1,978 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,1 × 0,1 × 0,245 см |
| Країна походження | Китай |
Polfill Грунт акриловий Polfill 5:1 Eco 0.75l чорний+зат.0,15l
549 ₴| Вага | 1,485 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Ґрунт акриловий 2K Polfill ECO 5:1 сірий, 0.48 л + затверджувач 0.08 л
339 ₴| Вага | 0,904 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Комплект коліс для генератора VOIN GV-4000ie — колеса, ручка, кріплення
| Вага | 3 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,245 × 0,433 см |
| Висоа ВГХ | 0,125 |
Генератор інверторний бензиновий VOIN DV-1500i 1,2 кВт 230 В Eco
18 990 ₴| Вага | 20,5 кг |
|---|---|
| Діаметр циліндра × хід поршня, мм | 47,0 х 41,5мм |
| Розмір генератора | 492х262х406мм |
| Розмір пакування | 525х295х440мм |
| Вага нетто | 18,5кг |
| Вага брутто | 20,5кг |
| Ємність паливного бака | 3,6л |
| Тривалість безперервної роботи | 4 год 20хв |
| Ємність масляної системи | 0,6л |
| Модель двигуна | XY147F |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Об’єм двигуна | 72,0 см3 |
| Максимальна потужність двигуна | 2,1 кВт/5500 об. хв. |
| Захист від перевантаження | так |
| Індикатор рівня масла | так |
| Рівень шуму на відстані 7 м | 60 дБА |
| Лічильник мотогодин | ні |
| Торгова марка | VOIN |
| Тип використовуваного масла | SAE 10W30 |
| Розетка постійного струму | 12В/4,0А |
| Коефіцієнт потужності | 1,0 |
| Максимальна потужність | 1,5кВа |
| Номінальна потужність | 1,2кВа |
| Напруга змінного струму | 230В/50Гц |
| Тип двигуна | 4-х тактний, повітряного охолодження, ОНС |
| Вид палива | Бензин АІ92 |
| Тип генератора | інверторний |
| Температура експлуатації | -20? – +40? |
| Витрати палива | 401 г/кВт*г |
| Країна-виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
Чохол на кермо VLOD-AL2705 GY M алькантара сір./БО
530 ₴| Вага | 0,76 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VOIN |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | алькантара |
| Колір чохла | сірий |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLOD-24UC29 BK M чорн/БО
| Вага | 0,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,035 × 0,035 × 0,003 см |
Чохол на кермо VLOD-AL2705 BR M алькантара кор./БО
530 ₴| Вага | 0,76 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VOIN |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | алькантара |
| Колір чохла | коричневий |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
Чохол на кермо VLOD-AL2705 BK M алькантара чорн./БО
| Вага | 0,76 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VOIN |
| Тип чохла | чохол на кермо |
| Матеріал чохла | алькантара |
| Колір чохла | чорний |
| Розмір чохла | M (діаметр керма 37-39 см) |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |