- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Магазин
Набір 2 в 1: електрогідравлічний домкрат Vitol HF01-A 2 т, 12 В + компресор 35 л/хв
| Вага | 6,45 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,165 × 0,345 × 0,22 см |
Набір 3 в 1 Vitol HF045: електрогідравлічний домкрат 2 т + компресор 12 В + гайковерт 480 Нм
| Вага | 8,87 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,15 × 0,36 × 0,325 см |
Набір 2 в 1: електрогідравлічний домкрат 2 т (155–450 мм) + гайковерт 420 Нм, акумулятор 21 В
| Вага | 10 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,035 × 0,017 × 0,033 см |
Бризковики “Sport Master” XL 230*375 VW універсальні гумові (2 шт.)
129 ₴| Вага | 0,635 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,245 × 0,43 × 0,01 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | гума |
Бризковики “Sport Master” XL 230*375 MERSEDES універсальні гумові (2 шт.)
129 ₴| Вага | 0,65 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,245 × 0,43 × 0,01 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | гума |
Бризковики “Sport Master” XXL 280*440 FORD універсальні гумові (2 шт.)
| Вага | 1,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,29 × 0,5 × 0,01 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | гума |
Накидка на сидіння ZL018 BK з підігрівом 12V, перемикач, 3 режими
690 ₴| Вага | 0,72 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,47 × 0,53 × 0,05 см |
Накидка на сидіння Vitol H 23014 BK з підігрівом, перемикач, універсальна
569 ₴| Вага | 0,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Накидка на сидіння Vitol H 96035 BK з підігрівом, висока спинка, регулятор потужності
520 ₴| Вага | 0,64 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Накидка на сидіння Vitol H 19002 GY/BK з підігрівом, висока спинка, перемикач
550 ₴| Вага | 0,65 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорно-сірий |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Накидка на сидіння Vitol H 19002 BK з підігрівом, висока спинка, перемикач
550 ₴| Вага | 0,65 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Накладка на сидіння з підігрівом VHR-0507, 42×40 см, USB 5V
420 ₴| Вага | 0,33 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,05 × 0,025 × 0,002 см |
Набір чохлів VB-8828 BR 2 пер+2 підг екошкіра коричневі
| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
| Тип чохла-накидки | чохол на сидіння |
| Колір накидки-чохла | коричневий |
| Комплектація накидок | два передні сидіння |
| Країна виробник | Китай |
Чохли на сидіння VOIN VB-8828 Bk/RdL повний комплект, екошкіра, чорні
5 500 ₴| Вага | 7,5 кг |
|---|---|
| Тип чохла-накидки | чохол на сидіння |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Комплектація накидок | повний комплект |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
Чохли на сидіння VD-220 Bk/RdL повний комплект, екошкіра, чорні
5 500 ₴| Вага | 7,5 кг |
|---|---|
| Тип чохла-накидки | чохол на сидіння |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Комплектація накидок | повний комплект |
| Країна виробник | Китай |
Чохли на сидіння Vitol V-9101 Gy/Bk комплект екошкіра сіро-чорні універсальні
5 500 ₴| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,052 × 0,055 × 0,022 см |