Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Статус товару
Магазин
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 19″ (480 мм)
99 ₴| Вага | 0,151 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х4), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 19″ (480 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 18″ (450 мм)
95 ₴| Вага | 0,145 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х4), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 18″ (450 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 16″ (400 мм)
85 ₴| Вага | 0,124 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х4), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 16″ (400 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 15″ (380 мм)
85 ₴| Вага | 0,12 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х3), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 15″ (380 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 14″ (350 мм)
85 ₴| Вага | 0,115 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х3), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 14″ (350 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 13″ (330 мм)
85 ₴| Вага | 0,107 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х3), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 13″ (330 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 12″ (300 мм)
85 ₴| Вага | 0,105 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х3), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 12″ (300 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 28″ (700 мм)
189 ₴| Вага | 0,255 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х4) |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 28″ (700 мм) |
Щітка склоочисника каркасна VITOL EXO 17″ (430 мм)
85 ₴| Вага | 0,14 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність | всесезонний |
| Кріплення | Hook (9х4), прямий багнет |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 17″ (430 мм) |
Ароматизатор на сонячній батареї Pilot Bear, червоний, аромат білий чай
320 ₴| Вага | 0,2 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Освіжувач повітря “КОРОНА” bona
109 ₴| Вага | 0,211 кг |
|---|---|
| Країна походження | Україна |
| Консистенція | просочення |
| Використання | підвісні |
| Аромат | інший |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | пакет |