Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 7
- 3М 57
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1155- ALLOID BUILDING TOOLS 1010
- ALLOID PRO 37
- APP 43
- AREON 316
- ATAS 1
- AVTOMAX 5
- BAT GALAXY 6
- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 146- DR.MARCUS 111
- DURACELL 6
- ELEGANT 2
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 16
- GYEON 2
HANSHANS 456- HEALER 1
- HELPIX 24
- HENSTRONG 3
HICHIC 263- IRON HAND 12
- LF BROS 12
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 3
- Polfill 1
PULSOPULSO 392- ROODER 13
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 7
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 120- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 4
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1023
VOINVOIN 539- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 107
Статус товару
Магазин
Роз'єм для підключення лебідки 175А
Металевий поворотний блок 4″ для підйому та транспортування — жовтий
Напрямна синтеттроса лебідки EW 9500 L(AFL) алюміній
Пуско-зарядний пристрій VOIN VL-150, 6/12 В, 2–15 А, пуск 100 А, LCD, для АКБ 8–180 Ah
4 511 ₴
| Вага | 8,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VOIN |
| Тип пристрою | пуско-зарядний пристрій |
| Тип роботи | імпульсний |
| Тип акумулятора, що заряджається | AMG-GEL-STD |
| Струм пусковий, max А | 100 |
| Струм заряду, max А | 15 |
| Напруга живлення | 220 |
| Напруга акумулятора, що заряджається, В | 6/12 |
| Кількість режимів заряду | 5 |
| Індикація заряду | світлодіодна |
| Ємність акумулятора,max Ач | 180 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
Зарядний пристрій PULSO BC-20865 12V 6A для АКБ 20–80 А·год, амперметр
| Вага | 1,638 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,18 × 0,175 × 0,105 см |
| Струм заряду, max А | 6 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Торгова марка | PULSO |
| Тип роботи | трансформаторний |
| Тип акумулятора, що заряджається | Свинцево-кислотні (WET) |
| Напруга живлення | 220 |
| Напруга акумулятора, що заряджається, В | 12 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Індикація заряду | стрілочна |
| Ємність акумулятора,max Ач | 80 |
| Тип пристрою | зарядний пристрій |
Зарядний пристрій PULSO BC-15860 трансформаторний 6/12 В, 6 А, для АКБ 15–80 А·год, з індикатором
| Вага | 1,7 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Тип пристрою | зарядний пристрій |
| Ємність акумулятора,max Ач | 80 |
| Індикація заряду | світлодіодна |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Напруга акумулятора, що заряджається, В | 6/12 |
| Напруга живлення | 220 |
| Тип акумулятора, що заряджається | Свинцево-кислотні (WET) |
| Тип роботи | трансформаторний |
| Струм заряду, max А | 6 |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
Зарядний пристрій для АКБ PULSO BC-10641, 6/12V, 4A, 10–60 Ah, світлодіодна індикація
930 ₴
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Тип пристрою | зарядний пристрій |
| Ємність акумулятора,max Ач | 60 |
| Індикація заряду | світлодіодна |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Напруга акумулятора, що заряджається, В | 6/12 |
| Напруга живлення | 220 |
| Тип акумулятора, що заряджається | Свинцево-кислотні (WET) |
| Тип роботи | трансформаторний |
| Струм заряду, max А | 4 |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2,95 кг |
|---|---|
| Сумка для переноски та зберігання | так |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна походження | Китай |
| Додатковий функціонал | дефлятор/ліхтар |
| Тип з'єднання | DC розетка прикурювача |
| Тип компресора | поршневий |
| Торгова марка | VOIN |
| Ресівер | ні |
| Рекомендовано для коліс | R13 – R16 |
| Продуктивність, л/хв | 30-40 |
| Манометр | аналоговий |
| Максимальний тиск, атм | 10 |
| Додаткова комплектація | перехідник клем-прикурювач |
| Вид компресора | однопоршневий |