Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 7
- 3М 57
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1155- ALLOID BUILDING TOOLS 1010
- ALLOID PRO 37
- APP 43
- AREON 316
- ATAS 1
- AVTOMAX 5
- BAT GALAXY 6
- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 146- DR.MARCUS 111
- DURACELL 6
- ELEGANT 2
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 16
- GYEON 2
HANSHANS 456- HEALER 1
- HELPIX 24
- HENSTRONG 3
HICHIC 263- IRON HAND 12
- LF BROS 12
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 3
- Polfill 1
PULSOPULSO 392- ROODER 13
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 7
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 120- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 4
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1023
VOINVOIN 539- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 107
Статус товару
Магазин
Фара робочого світла PULSO WLP-27S1F2, 27W, 9 LED, 10–30V, Flood, 6000K
230 ₴
| Вага | 0,17 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | квадратна |
| Глибина,мм | 19 |
| Ширина, мм | 106 |
| Висота, мм | 106 |
| Потужність, W | 27 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-24704 COMBO (1050*80*88)/10-30V/240W/6000K
3 545 ₴
| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Глубина,мм | 88 |
| Ширина, мм | 1050 |
| Высота, мм | 80 |
| Потужність, W | 240 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | комбінований |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-27R1S5 SPOT 9Led*3W /10-30V/27W/6000K
358 ₴
| Вага | 0,345 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | кругла |
| Глубина,мм | 50 |
| Ширина, мм | 114 |
| Высота, мм | 114 |
| Потужність, W | 27 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-27S1F5 FLOOD 9Led*3W /10-30V/27W/6000K
388 ₴
| Вага | 0,39 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | квадратна |
| Глубина,мм | 45 |
| Ширина, мм | 108 |
| Высота, мм | 108 |
| Потужність, W | 27 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Шланг спіральний для пневмоінструменту 8*12мм*15м з перехідниками (V-81215Р)
Шланг спіральний для пневмоінструменту 8*12мм*10м з перехідниками (V-81210Р)