Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Статус товару
Магазин
Губка шліфувальна трапецеподібна 110х75х55х25мм, зерно 180, Alloid
30 ₴
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,11 × 0,075 × 0,025 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліуретан, оксид алюмінію |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | губка шліфувальна |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір зерна | 180 |
| Розміри | 110х75х55х25мм |
| Наявність перфорації | ні |
Губка шліфувальна трапецеподібна 110х75х55х25мм, зерно 120, Alloid
30 ₴
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,11 × 0,075 × 0,025 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліуретан, оксид алюмінію |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | губка шліфувальна |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір зерна | 120 |
| Розміри | 110х75х55х25мм |
| Наявність перфорації | ні |
Губка шліфувальна трапецеподібна 110х75х55х25мм, зерно 60, Alloid
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,11 × 0,075 × 0,025 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліуретан, оксид алюмінію |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | губка шліфувальна |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір зерна | 60 |
| Розміри | 110х75х55х25мм |
| Наявність перфорації | ні |
Губка шліфувальна 100х70х25мм, зерно 180, Alloid
25 ₴
| Вага | 0,026 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,1 × 0,07 × 0,025 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліуретан, оксид алюмінію |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | губка шліфувальна |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір зерна | 180 |
| Розміри | 100х70х25мм |
| Наявність перфорації | ні |
Alloid Pro. Круг відрізний для металу 41 14А 125 1,2 22,23мм
Alloid Pro. Круг відрізний для металу 41 14А 125 1,0 22,23мм
Круг пелюстковий торцевий 125 мм, зерно 320 Alloid, T27
Круг пелюстковий торцевий 125 мм, зерно 220 Alloid, T27
Круг пелюстковий торцевий 125 мм, зерно 180 Alloid, T27
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 180 2,0 22,23
Круг шліфувальний на липучці 125 мм, зерно 150, (10 шт.) Alloid