- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Магазин
Круг відрізний по металу Alloid Pro 230×2,5×22,23 мм, тип 41, електрокорунд 14А
Стрічка шліфувальна нескінченна 75х457мм, зерно 150, 10шт Alloid
Стрічка шліфувальна нескінченна 75х457мм, зерно 120, 10шт Alloid
Стрічка шліфувальна нескінченна 75х457мм, зерно 100, 10шт Alloid
Стрічка шліфувальна нескінченна 75х457мм, зерно 80, 10шт Alloid
Стрічка шліфувальна нескінченна 75х457мм, зерно 60, 10шт Alloid
Стрічка шліфувальна нескінченна 75х457мм, зерно 40, 10шт Alloid
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 230 2,5 22,23
Губка шліфувальна 100х70х25мм, зерно 120, Alloid
| Вага | 0,026 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,1 × 0,07 × 0,025 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліуретан, оксид алюмінію |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | губка шліфувальна |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір зерна | 120 |
| Розміри | 100х70х25мм |
| Наявність перфорації | ні |
Губка шліфувальна 100х70х25мм, зерно 60, Alloid
| Вага | 0,026 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,1 × 0,07 × 0,025 см |
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліуретан, оксид алюмінію |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | губка шліфувальна |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Розмір зерна | 60 |
| Розміри | 100х70х25мм |
| Наявність перфорації | ні |
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 180 1,6 22,23
| Вага | 0,089 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,18 × 0,18 × 0,001 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Тип круга | відрізний для металу |
| Посадковий діаметр | 22,23 мм |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Розміри | 180х1,6х22,23мм |
| Торгова марка | Alloid |
| Максимальна швидкість обертання | 12250 об/хв |
| Тип | круг |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пакет |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | метал, нержавіюча сталь |
| Країна походження | Китай |
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 230 1,8 22,23
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 230 1,6 22,23
Круг відрізний для металу Alloid 41 14А 115 1,2 22,23