Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Статус товару
Магазин
Щітка торцева “кручений дріт” 100мм, М14х2 Alloid
115 ₴
| Вага | 0,336 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,105 × 0,105 × 0,08 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Вес ВГХ | 0,336 |
| Діаметр стрижня | М14 |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр щітки | 100 мм |
| Форма щітки | торцева |
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | пластик, латуйований дріт |
| Країна походження | Китай |
Щітка конусна “пучки крученого дроту” 125мм, М14х2 Alloid
| Вага | 0,358 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,05 × 0,13 × 0,13 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Діаметр стрижня | М14 |
| Тип дроту | пучки крученого дроту |
| Діаметр щітки | 125 мм |
| Форма щітки | конусна |
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | метал, нержавіюча сталь, пластик |
| Країна походження | Китай |
Щітка конусна “пучки крученого дроту” 100мм, М14х2 Alloid
| Вага | 0,236 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,045 × 0,105 × 0,105 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Діаметр стрижня | М14 |
| Тип дроту | пучки крученого дроту |
| Діаметр щітки | 100 мм |
| Форма щітки | конусна |
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | метал, нержавіюча сталь, пластик |
| Країна походження | Китай |
Щітка торцева “кручений дріт” 85мм, М14х2 Alloid
| Вага | 0,2 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,08 × 0,08 × 0,07 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Діаметр стрижня | М14 |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр щітки | 85 мм |
| Форма щітки | торцева |
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | пластик, латуйований дріт |
| Країна походження | Китай |
Щітка торцева “кручений дріт” 65мм, М14х2 Alloid
| Вага | 0,132 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,07 × 0,07 × 0,06 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Діаметр стрижня | М14 |
| Тип дроту | кручений дріт |
| Діаметр щітки | 65 мм |
| Форма щітки | торцева |
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | пластик, латуйований дріт |
| Країна походження | Китай |
Пістолет заклепувальний GR-3000 з поворотом на 360 град. Alloid
| Вага | 0,721 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пістолет заклепувальний |
| Розмір | 322 мм |
| Особливість | з поворотом на 360 градусів |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Діаметр заклепок | 2.4, 3.2, 4, 4.8 мм |