Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 7
- 3М 51
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1019- ALLOID BUILDING TOOLS 938
- ALLOID PRO 35
- APP 17
- AREON 253
- ATAS 1
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
- CX-80 1
- Deco Color 9
DLAADLAA 105- DR.MARCUS 49
- DURACELL 4
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
- GP 11
- GYEON 2
HANSHANS 374- HELPIX 7
- HENSTRONG 3
HICHIC 227- IRON HAND 11
- LF BROS 9
- LUMA 15
- MAXSHINE 8
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 175
- PEAK 2
- Polfill 1
PULSOPULSO 311- ROODER 13
- SGCB 6
- SOFT99 17
- SOLUX 3
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 111- TASOTTI 46
- TEMOL 5
- TJG AUTO TOOLS 4
- TOM PAR 3
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 898
VOINVOIN 483- VOIN PRO 4
- ZHME 7
- К2 1
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 84
Статус товару
Магазин
Диск алмазний відрізний Turbo Wave 180 мм Alloid
| Вага | 0,36 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,23 × 0,19 × 0,002 см |
| Максимальна швидкість обертання | 8500 об/хв |
| Тип круга | відрізний Turbo Wave |
| Посадковий діаметр | 22,23 мм |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | диск алмазний |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | метал, штучний алмаз |
| Країна походження | Китай |
Зубило для каменю пікоподібне 250х16мм із захисною рукояткою Alloid
Зубило для каменю пікоподібне 200х16мм Alloid
Зубило для каменю плоске 300х16х20мм із захисною рукояткою Alloid
Зубило для каменю плоске 250х16х20мм із захисною рукояткою Alloid
149 ₴
Зубило для бетону плоске SDS-plus 14×250х40мм Alloid
76 ₴
| Вага | 0,28 кг |
|---|---|
| Розміри | 0,02 × 0,3 × 0,042 см |
| Направление применения | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Тип кріплення | SDS-plus |
| Профіль | шестигранне 14 мм |
| Робоча ширина | 40 мм |
| Тип зубила | плоске |
| Торгова марка | Alloid |
| Розмір | 250 мм |
| Тип | зубило |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | блістер |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | сталь |
| Країна походження | Китай |
Струбцина столярна тип G 150мм Alloid
Струбцина столярна тип G 125мм Alloid